Objednajte si Solný inhalátor
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Áno
Required
Required

Všeobecné obchodné podmienky
Zákon o ochrane osobných údajov

Všetky práva vyhradené pre spoločnosť BNM Slovakia s.r.o.!

Spokojní BNM klienti

Štefan Horný, 59 rokov, Banská Bystrica

Celý život som pracoval ako baník a dôsledky bohužiaľ začínam pociťovať až teraz. Ťažko sa mi dýcha a mám pocit podráždených pľúc. Počul som o soľnom inhalátore BNM. Syn mi pomohol s objednávkou. Bolo to skutočne jednoduchšie ako som si predstavoval a dostali sme ho vo veľmi krátkom čase. Odvtedy si inhalátor objednal aj syn, dokonca aj sused. Je to jednoduché a účinné riešenie. Každému ho môžem len odporučiť. 

Otília Gráblová, 64 rokov, Bratislava

Inhalátor sme objednali pre manžela. Často chrápe a mal ťažkosti aj so spánkom kvôli kašľu. Behom niekoľkých dní bola objednávka vybavená. Je vyrobený z porcelánu a skutočne sme boli prekvapení jeho bezchybnou kvalitou, a stál iba 25,-€! Môj manžel má odvtedy pokojnejšie noci. Ďakujeme za túto pomoc. 

Alžbeta Hrabčáková, 58 rokov, Martin

Soľný inhalátor nám veľmi pomáha. Používa ho náš vnuk, ktorý má oslabenú imunitu a často je chorý. Veľmi účinne a rýchlo pomáha pri zmierňovaní kašľa. Vnúčik si na inhalátor veľmi rýchlo zvykol, ako náhle začne kašľať, hneď ho berie do rúk a používa ho. Považujeme to za dobré riešenie, veď nemá žiadne vedľajšie účinky a je úplne bezpečný a prirodzený. Každému ho môžeme odporučiť, nám sa veľmi osvedčil. 

Katarína Nagyová, 24 rokov, Dunajská Streda

Problémy s dýchacími cestami mi znepríjemňujú život už od detstva, a je to bohužiaľ nevýhoda aj pri mojom vysokoškolskom štúdiu. Niekde som počula o BNM soľnom inhalátore, a hneď som si ho objednala z vlastného vreckového. Musím priznať, že som skúšala už množstvo iných vecí, ale s takýmto jednoduchým a účinným riešením som sa ešte nestretla. Ďakujem BNM!

Peter Kochner, 44 rokov, Poprad

Moja manželka trpí astmou, preto sme nútení každé leto stráviť aspoň jeden týždeň pri mori, aby sa príznaky miernili, a to je finančne dosť náročné.  BNM soľný inhalátor je pre nás neskutočná pomoc, a čo je ešte neuveriteľnejšie, že stál iba 25,-€.  Ďakujeme. 

Silvia Bednárikova, 37 rokov, Žilina

Originálny BNM inhalátor sme kúpili nášmu synovi, lebo sa u neho sústavne objavovali záchvaty kašľa. Už po niekoľkých týždňoch používania  je badateľný neporovnateľný rozdiel, aký sme ani neočakávali. Je jednoduchý a mimoriadne účinný, každému ho viem len odporučiť!